Çevrimiçi Çalıştay!

Çevrimiçi Çalıştay!

Türkiye’nin su sıkıntısı çeken bölgelerinde yenilikçi atık su arıtma ve geri kazanım ve iklim direnci alanlarında Amerikalı ve Türk akademisyenler ve iş dünyası arasındaki iş birliğini güçlendirmeyi hedefleyen “Türkiye Su/Atıksu Geri Dönüşüm Endüstrisinde Nanokabarcık Teknolojilerinin Yaygınlaştırılmasına Yönelik Pazar Potansiyelinin ve İş birliği Fırsatlarının İncelenmesi” projemizin çevrimiçi çalıştayını gerçekleştirdik!

Proje partnerleri Ece Akay Demir (İAD), Dr. Elif Sena Uzunpınar (İAD), Dr. Onur Apul (Maine Üniversitesi) ve Dr. Sergi Garcia’nın (Arizona Eyalet Üniversitesi) yanı sıra Sayın Anıl Doğuş (Escon Energy) ve Sayın Seth Connell (Nanu Su Teknolojisi Şirketi) çalıştayımızda konuşmacı olarak rol aldılar.

Proje faaliyetleri ve çıktılarının paylaşıldığı çalıştayda, nanokabarcık teknolojisinin özellikleri, faydaları ve Türkiye’deki pazar potansiyeli vurgulanarak teknoloji farklı yönlerden ele alındı. Çevrimiçi yapılan çalıştayımızın video kaydına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
https://youtu.be/AtLKvQUq8rI

#atıksuarıtma #gerikazanım #nanokabarcık #atıksu #iklimdirenci #sürdürülebilirlik