ANKARA’DA İKLİM DOSTU VE DÖNGÜSEL PLASTİK DEĞER ZİNCİRİ İÇİN YOL HARİTASI PROJESİ: PAYDAŞ ÇALIŞTAYI VE KAPANIŞ TOPLANTISI

ANKARA’DA İKLİM DOSTU VE DÖNGÜSEL PLASTİK DEĞER ZİNCİRİ İÇİN YOL HARİTASI PROJESİ: PAYDAŞ ÇALIŞTAYI VE KAPANIŞ TOPLANTISI

Ankara Büyükşehir Belediyesi‘nin proje faydalanıcısı olduğu ve İklim Araştırmaları Derneği (İAD) koordinatörlüğünde, Çankırı Karatekin University ortaklığı ile yürütülen “Ankara’da İklim Dostu ve Döngüsel Plastik Değer Zinciri için Yol Haritası” projesi kapsamında gerçekleştireceğimiz paydaş çalıştayı ve kapanış toplantısına sizi davet etmekten memnuniyet duyuyoruz.
 
Tarih: 04.12.2023
Saat: 14:00-16:30
Yer: Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Binası Encümen Salonu
Adres: Emniyet Mahallesi Hipodrom Caddesi No:5 Yenimahalle Ankara
 
Etkinliğimiz kapsamında proje çıktılarının paylaşılmasının ardından plastik değer zincirinin teknoloji, mevzuat, finansman ve kapasite geliştirme ve bilinçlendirme faaliyetleri açısından inceleneceği paydaş çalıştayı gerçekleştirilecektir.
 
Sizlerin değerli katılımı, bu önemli konuda farkındalık yaratmamıza ve çözümler üretmemize katkı sağlayacaktır. Etkinliğimizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
 
Projemiz, UNDP Türkiye GEF Küçük Destek Programı (SGP) tarafından finanse edilmektedir.